Po úspěšně proběhlé kontrole České školní inspekce a s tím souvisejícím navýšení dotací od MŠMT, jsme se rozhodli pokračovat v naší cestě otevřením 2. stupně základní školy.

Pro školní rok 2021/2022 otevíráme 6. a 7. ročník, v následujícím školním roce 2022/2023 otevřeme ročníky zbývající. Zároveň také rozšiřujeme náš průvodcovský tým o dvě nové průvodkyně: Juliu a Alenu, které budou s Jarkou a Pavlem tvořit spolu s externími průvodci pedagogický základ pro oba stupně základní školy.

Těšíme se proto na nové ZeMěŠkoláky a jejich rodiče, kteří mají zájem o sebeřízené vzdělávání svých dětí, založené na vnitřní motivaci, dobrovolnosti, nehodnocení, svobodě volby a odpovědnosti v dodržování komunitních pravidel naší ZeMěŠkoly.

Informace k přestupům do naší školy naleznete zde.

Tým ZeMěŠkoly