Projekt DEMOKRACIE A SVOBODA VE ŠKOLSTVÍ A VZDĚLÁVÁNÍ, jehož příjemcem je zřizovatel naší školy spolu dalšími svobodnými demokratickými školami (Donum Felix, CoLibri, Starhill, Ronja a Ovobozená škola), spěje ke svému velkému finále. Tím bude bude konference s názvem „Svobodné demokratické školy v ČR -prvních 10 let – sny a praxe k sdílení“.
Setkáme se 23. března 2024 v 9h v pražské Masarykově koleji a ohlédneme se za desetiletí svobodných škol v ČR, představíme výstupy našeho projektu (např. užitečné nástroje, které pomohou nově vznikajícím svobodným školám v prvních letech jejich existence) a budeme společně diskutovat – jak se školami, které byly na začátku cesty svobodných škol, tak se zahraničními hosty.
Všichni jste zváni, registrace nutná:-)
Více na https://www.asociacesds.cz/konference/

Pozvánka ke stažení je zde.